Title Image

Bakalland z tytułem Rodzinnej Marki Roku

Bakalland z tytułem Rodzinnej Marki Roku

Bakalland został laureatem tytułu Rodzinna Marka Roku. To wyróżnienie świadczy o wysokiej jakości, jaką Bakalland – lider rynku bakalii – oferuje swoim konsumentom. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie testów produktów: Mieszanki orzechów Bakalland, BIO Żurawiny Bakalland, Rodzynek sułtańskich Bakalland, Migdałów Bakalland, Chrupiącej sałatki Bakalland, a także batonów BA! 100% natury oraz batonów BA! Kids.
To duże wyróżnienie dla Bakalland, z uwagi na troskę o wysoką jakość, jaką charakteryzuje się każdy z produktów – od orzechów, przez suszone owoce i batony zbożowe oraz owocowe. Przyznany tytuł potwierdza wiarygodność marki wśród konsumentów.
Plebiscyt Rodzinna Marka Roku ma na celu wyłonienie produktów i usług najwyższej jakości, stworzonych z myślą o rodzinie na miarę XXI wieku – nowoczesnej, szukającej najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań. Do plebiscytu wybrane zostały marki, których produkty i usługi są nieodzownym elementem rodzinnego świata – praktyczne, niezawodne, wysokiej jakości, godne polecenia i rekomendacji.
– To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Cieszymy się, tym bardziej, że nieustannie staramy się dostarczać całym rodzinom produkty najwyższej klasy. Naszą misją jest to, aby po bakalie: suszone owoce, orzechy oraz przekąski w postaci batonów zbożowych i owocowych sięgały dzieci oraz ich rodzice spokojni o jakość produktów. Chcemy inspirować rodziny do tego, aby w swoich decyzjach zakupowych wybierali zdrowe przekąski i pamiętali, jak duży wpływ na ich zdrowie ma odpowiednia dieta – mówi Anna Sambor, dyrektor marketingu Bakalland.
Wśród produktów ocenionych przez jury znalazło się całe portfolio Bakalland, a wśród nich m.in. Mieszanka orzechów, BIO Żurawina, Rodzynki sułtańskie, Migdały z rekomendacją Instytutu Żywności i Żywienia, Chrupiąca sałatka, batony owocowe BA! 100% natury oraz dedykowane najmłodszym konsumentom Batony zbożowe BA! Kids.