Title Image

Nowość – Batony proteinowe by Bakalland BA!

bakalland-aktualnosci-batony-proteinowe-reduced-2

Nowość – Batony proteinowe by Bakalland BA!

Bakalland – lider rynku bakalii oraz lider w kategorii batonów zbożowych wprowadza na rynek batony Protein by BA!. Nowa propozycja skierowana jest do osób aktywnych, poszukujących wysokobiałkowych produktów, zawierających witaminy i mikroelementy, które pozwalają szybko odzyskać energię, nawet po intensywnym treningu. Batony dostępne są w czterech smakach i nie zawierają tłuszczów utwardzonych, cukru oraz syropu glukozowego.

 

Batony pozbawione są tłuszczów utwardzonych i syropu glukozowego. Bogate źródło białka wspomaga budowę i regenerację mięśni, zapewnia wysoką dawkę energii, niezbędną podczas wysiłku fizycznego oraz przyspiesza przemianę materii i redukcję masy ciała. Receptura batonów Protein by BA! została opracowana przy współpracy z Jakubem Mauriczem – ekspertem w zakresie dietetyki sportowej. Batony dostępne są w 4 wariantach.

 

Protein by BA! Best Before Before Training o smaku kawy to kompozycja składników, które doskonale sprawdzą się przed rozpoczęciem treningu, zapewniając niezbędną dawkę energii. Batony zawierają wysokiej jakości białko, które jest najlepiej przyswajane przez organizm. Tauryna zmniejsza odczucie zmęczenia, kreatyna odpowiada za budowę masy mięśniowej, a ekstrakt z żeń- szenia posiada właściwości pobudzające. Dodatkowo, baton Protein by BA! Best Before Training o smaku kawy nie zawiera tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego i dodatku cukrów.

 

Protein by BA! After Training Recovery zawiera składniki, które pozwalają odpowiednio przygotować się do treningu. Ekstrakt ze skrzypu polnego wpływa na szybszą regenerację organizmu, beta-alanina zmniejsza zmęczenie i poprawia wydolność fizyczną, natomiast kreatyna wspomaga odbudowanie sił oraz reguluje kształtowanie masy mięśniowej. To również dawka naturalnego błonnika z korzeni cykorii oraz wysokiej jakości białka, wzbogaconego witaminami i mikroelementami. W recepturze batonów Protein by BA! banan i orzech laskowy nie zastosowano cukrów (baton zawiera tylko naturalnie występujące cukry), syropu glukozowego oraz tłuszczów utwardzonych.

 

Protein by BA! Before Intensive Workout dedykowany jest dla osób aktywnych, które potrzebują odpowiedniego wsparcia dla organizmu podczas intensywnego wysiłku. Zawiera wysoką zawartość naturalnego białka serwatkowego, które jest doskonale przyswajalne przez organizm. Dodatkowo, beta-alanina i ekstrakt z żeń – szenia zwiększają wydolność fizyczną i tolerancję na duży wysiłek fizyczny. Kolagen pomaga regenerować skórę oraz stawy po zakończeniu aktywności fizycznej, natomiast kreatyna wspomaga budowanie masy mięśniowej i pozwala szybciej odbudować siły. Ponadto, baton nie zawiera tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego oraz nie dodano do niego cukrów – zawiera tylko te naturalnie występujące w surowcach, z których został przygotowany.

 

Protein by BA! Be Active and Keep Fit wysokobiałkowy baton zawiera składniki, niezbędne w regeneracji organizmu i przeznaczony jest dla osób regularnie uprawiających sport. L-karnityna pozwala redukować tkankę tłuszczową, tauryna zmniejsza uczucie zmęczenia, a kolagen odbudowuje utracone zapasy energii. Dodatkowo, baton Protein by BA! Be Active and Keep Fit zawiera ekstrakty z zielonej herbaty i żeń – szenia, które posiadają działanie pobudzające oraz wspomagają dobry nastrój. Na wysoką jakość batonów wpływa fakt, że pozbawione są cukrów, syropu glukozowego oraz tłuszczów utwardzonych.