Title Image

Czy wiesz, że… orzechy to zdrowa i pożywna przekąska również w podróży?

chwyć

Czy wiesz, że… orzechy to zdrowa i pożywna przekąska również w podróży?

Podczas wycieczki rowerowej, wyprawy w góry, a nawet dłuższej pieszej wędrówki zawsze warto mieć przy sobie przekąskę. Co jednak wybrać? Przede wszystkim, trzeba pomyśleć o wartościach odżywczych i zastrzyku energii, który pozwoli z łatwością pokonać kolejne kilometry.

Bakalie wpisują się idealnie w te wymagania. Już niewielka garść orzechów czy suszonych owoców może dostarczyć energii do organizmu i pozwoli dłużej maszerować, czy jechać na rowerze. Bakalie dostarczają również bardzo wiele ważnych składników odżywczych – ich ubytek jest szczególnie dotkliwy zwłaszcza w upalne dni. Bakalie jako przekąska w podróży mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – są niezwykle wygodne. Nie zajmują dużo miejsca, nie ma ryzyka, że mogą cokolwiek zabrudzić. Jeśli nie zje się wszystkich orzechów czy suszonych owoców na raz, można je również bardzo łatwo odłożyć na później. Idealnym rozwiązaniem mogą być przekąski Chwyć & Jedz Bakalland. Te niewielkie i poręczne opakowanie bakalii dostarczy energii na dalsze podróżowanie i odkrywanie. Różnorodność smaków sprawi, ze każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem można wybierać pyszne mieszanki o smaku kawowym lub postawić na prostotę i wybrać np. suszone winogrono czy orzechy nerkowca. Sprawdź wszystkie smaki na: www.bakalland.pl/chwyc-i-jedz

Warto pamiętać też o tym, że bakalie sprawdzą się nie tylko podczas wymagających podróży w terenie, ale również w trakcie zwykłego spaceru, wycieczki samochodem, autokarem, czy lotu samolotem. Są pyszne i szybko zaspokoją głód!