Title Image

Media

Materiały do pobrania

media.bakalland.pl
do-pobrania

Social Media

facebook
instagram
youtube

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe

Formularz kontaktowy

  Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych przez Bakalland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Fabrycznej 5, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych od Bakalland S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Bakalland S.A. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 5, 00-446 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się w sprawach związanych z przetwarzanymi u Administratora danymi, pod adresem mailowym: iod@bakalland.pl.

  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora oraz marketingu produktów własnych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

  Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  Nasze marki

  Przejdź