Wczytywanie
 

Nasze marki

Marka Bakalland to ponad 26 lat tradycji, opartych na doświadczeniu, pasji i rodzinnej tradycji. Jako ekspert i niekwestionowany lider rynku bakalii pragniemy aktywnie uczestniczyć w kulinarnych popisach Polaków, dlatego regularnie poszerzamy swoją ofertę o nowe, dotychczas nieodkryte smaki. Na całym świecie wyszukujemy najlepsze bakalie, selekcjonujemy je, przetwarzamy i komponujemy dla Twojej przyjemności.

Batony BA! pełne natury, zapewniają niepowtarzalny smak i dostarczają niezbędnej dawki energii. Linia BA! to wyśmienite batony, powstałe z połączenia najlepszych polskich zbóż oraz najwyższej jakości bakalii – dorodnych owoców i chrupiących orzechów, długo wypiekane w piecu musli nasycone bakaliami a także owsianki bazujące na kompozycji zbóż i popularnych owoców.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Marka Orico bazując na zdrowych trendach idealna jest zarówno dla wegetarian, jak i osób chcących urozmaicić swoją zdrową, dobrze zbilansowaną dietę. Oferta marki Orico bazuje na warzywno-sojowych produktach, które są wstępnie przygotowane w taki sposób, aby inspirować Konsumentów, ceniąc ich drogecenny czas.

Pod marką Mr. Breakfast znajdziesz produkty śniadaniowe – płatki zbożowe. Jest to marka ekonomiczna, gwarantująca dobrą jakość w przystępnej cenie. W ofercie znajdziesz smaczne i chrupiące płatki śniadaniowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Marka Delecta jest wiodącym graczem na rynku produktów do pieczenia, deserów tradycyjnych, nowoczesnych słodkich deserów instant oraz wielu innych niezbędnych produktów kulinarnych, które ułatwiają codzienne przygotowywanie słodkich deserów i posiłków. Od lat dbamy o największą jakość i naturalność naszych produktów, selektywnie wybierane surowce zawsze pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Marka Anatol zaprasza swoich konsumentów do świata kawy zbożowej, gdzie rytm wyznacza przyroda. To druga, najbardziej znana przez konsumentów marka dostarczająca kawę zbożową. Jako pierwsza zaproponowała swoim konsumentom wariant ekspresowy – kawę zbożową w saszetce. Kawa Anatol to produkty naturalne, starannie skomponowane z cykorii i wyselekcjonowanych polskich zbóż, uzyskiwane tradycyjną metodą prażenia.

Zagłoba to marka dostarczająca na rynek pożywne gotowe dania warzywno-mięsne. To idealna propozycja na tzw. awaryjny obiad czy szybką kolacje. Po ciężkim dniu w pracy czy na biwaku, podczas górskiej wędrówki, dania Zagłoby można przygotować szybko i bez kłopotu. Dbałość o składniki, odpowiednio zbilansowane receptury, polski smak i pożywność to głowne cechy produktów marki Zagłoba.

Poznaj nasze produkty

Przejdź