Title Image

Nagrody

bkl-nagrody-heading-2019
bakalland-nagrody_tabliczki_ba

BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki Innowacją Spożywczą Roku 2019

Linia BA!rdzo Bakaliowych Tabliczek została laureatem dwóch pierwszych miejsc w plebiscycie Perły Rynku FMCG. Linia produktów zwyciężyła w kategorii Tabliczki czekoladowe, a także uzyskała prestiżowy tytuł Innowacji Spożywczej. To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Cieszymy się, że nowość, jaką wprowadziliśmy na rynek, spotkała się z tak dużym uznaniem wśród detalistów.
bakalland-nagrody_chwyc_i_jedz

1. miejsce dla Chwyć&Jedz

Linia Chwyć&Jedz składająca się z 18 wariantów przekąsek bakaliowych zwyciężyła w kategorii Słone przekąski w plebiscycie Perły Rynku FMCG zajmując 1. miejsce.
bakalland-nagrody_lekko_solone

1. miejsce w kategorii Słone przekąski

Linia Orzechów lekko solonych: Migdały lekko solone prażone w piecu oraz Nerkowce lekko solone prażone w piecu została laureatem 1. miejsca w kategorii Słone przekąski w plebiscycie Perły Rynku FMCG organizowanego przez Wiadomości Handlowe.
bakalland-nagrody_batony_ba_100_natury

2. miejsce w kategorii Wafle i Batony

Drugie miejsce w kategorii Wafle i Batony w plebiscycie Perły Rynku FMCG 2019 – to nagroda, którą otrzymała linia batonów BA! 100% Natury.
bakalland-nagrody_bakalie_bio

Bakalie BIO na 2. miejscu w kategorii Bio/Eko/Vege

Bakalie BIO zajęły 2. miejsce w plebiscycie Perły Rynku FMCG 2019 w kategorii Produkty Bio/Eko/Vege.
bakalland-nagrody_delecta_babeczki

2. miejsce dla Delecty w kategorii Produkty sypkie

Drugie miejsce w kategorii „Produkty sypkie” w plebiscycie Perły Rynku FMCG 2019 – to nagroda, którą otrzymały babeczki dyniowe z linii „Z serca natury” marki Delecta.
bakalland-nagrody_delecta_kisielki

Kisiele OK Kids z linii „Z serca natury”

Kisiele OK Kids z linii „Z serca natury” w skład których wchodzą 3 warianty smakowe otrzymały trzecie miejsce w kategorii „Żywność dla dzieci” w plebiscycie Perły Rynku FMCG.
bakalland-rodzynk-sultanskie-100g

Rodzynki Sułtańskie Hitem Handlu 2019

Rodzynki sułtańskie Bakalland zyskały tytuł Hitu Handlu 2019 jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Bakalie.
bakalland-nagrody-2018-heading
bakalland-nagrody-img-rodzinna-marka-roku-2018

Bakalland z tytułem Rodzinnej Marki Roku

Wyróżnienie świadczy o wysokiej jakości, jaką Bakalland oferuje swoim konsumentom. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie testów produktów: Mieszanki orzechów Bakalland, BIO Żurawiny Bakalland, Rodzynek sułtańskich Bakalland, Migdałów Bakalland, Chrupiącej sałatki Bakalland, a także batonów BA! 100% natury oraz batonów BA! Kids.
forum-2018-nagroda-rynku-spozywczego

Nagroda Rynku Spożywczego

Bakalland za odważne wchodzenie w nowe kategorie produktowe: batony proteinowe, bakalie eko i poszerzanie rynków przez tworzenie nowych okazji zakupowych dla bakalii.
bakalland-nagrody-img-food-show-star

Food Show Star

Chrupiąca sałatka Bakalland (100g) najlepszym produktem spożywczym dla sektora HoReCa.
bakalland-nagrody-img-przeboj-fmcg-2018

Przebój FMCG 2018

Batony proteinowe Bakalland BA! pierwsze miejsce w kategorii przekąska fit.
bakalland-nagrody-img-zloty-paragon-2018

Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich

Batony BA! – nowa, lepsza receptura, Statuetka Złoty Paragon – Nagroda Kolegium Redakcyjnego.
bakalland-nagrody-img-orly-wprost-2018-statuetki

Orły „Wprost”

Marek Moczulski został wyróżniony statuetką Lidera Biznesu w rankingu.
bakalland-nagrody-img-najlepszy-produkt-2018

Najlepszy produkt 2018 – Wybór Konsumentów

Chrupiąca Sałatka z żurawiną (50 g) oraz linia batonów zbożowych BA! zero dodatku cukru otrzymały Złote Medale w konkursie.
bakalland-nagrody-img-ambasador-biznesu-marek-moczulski

Nagroda Gospodarcza Polskiego Radia

BAKALLAND S.A. została laureatem Nagrody Gospodarczej Polskiego Radia w kategorii Ambasador Biznesu. Spółka została doceniona za skutecznie promowanie polskich produktów za granicą.
num1
nagroda1

Certyfikat Dobry Produkt

Linia przekąsek Bakalland: Cud Miód, Koko Loko i Love Las zostały nagrodzone w prestiżowym plebiscycie Dobry Produkt 2016.
nagroda2

Perły Rynku FMCG

Produkty BAKALLAND znalazły się w gronie nagrodzonych w konkursie Perły Rynku FMCG 2016. Jury nagrodziło aż siedem produktów w czterech różnych kategoriach konkursowych.
num2
nagroda3

Najlepszy produkt 2016

Żurawina z sokiem z granatu po raz kolejny został doceniony przez Konsumentów otrzymując zaszczytny złoty medal w plebiscycie Najlepszy Produkt.
nagroda4

Złoty Paragon

Żurawina z sokiem z granatu zajął pierwsze miejsce w kategorii „Produkty do pieczenia ciast, bakalie” w Konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.
num7
nagroda5

Hit Handlu 2015

Rodzynki sułtańskie 100g Bakalland zostały „Hitem Handlu 2015r.” W 14-tej edycji konkursu rodzynki zwyciężyły w kategorii bakalie.
nagroda6

Produkt Roku 2015

Linia batonów zbożowych BA! marki Bakalland została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie „Produkt Roku – Innowacja Roku 2015”.
nagroda7

Odznaczenie Mariana Owerko

Marian Owerko – założyciel firmy Bakalland S.A.– został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2015 r. przez Prezydenta.
num3
nagroda8

Perły Rynku FMCG 2014

Badanie „Perły Rynku FMCG” od ośmiu siedmiu lat wskazuje najlepsze nowości rynkowe. W roku 2014 brązową Perłę Rynku w kategorii przekąski przyznano batonom BA!
num4
nagroda9

Dobry Produkt

„Dobry produkt – Wybór Ekspertów” dla Masy krówkowej Bakalland. To prestiżowa nagroda branży spożywczej.
nagroda10

Perły Rynku FMCG 2011

Pistacje Pieprz i Sól marki BAKALLAND oraz przekąski bakaliowe BAKALLAND UP! zostały wyróżnione w prestiżowym plebiscycie Perły Rynku FMCG 2011.
nagroda11

Nagroda Kupców Polskich

26 maja br. na gali w Teatrze Capitol po raz pierwszy wręczono nagrody w plebiscycie Złoty Paragon 2011 Nagroda Kupców Polskich.
nagroda12

Dobry Produkt

Bakalland S.A. nagrodzony prestiżowym certyfikatem „Dobry Produkt – Wybór ekspertów”. Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii „Produkt innowacyjny”.
num5
nagroda13

Diament miesięcznika Forbes

Spółka BAKALLAND, lider rynku bakalii w Polsce, została jednym z laureatów raportu Diamenty Forbesa 2010.
nagroda14

Produkt Roku 2010

Bakalie marki BAKALLAND, lidera polskiego rynku bakalii, po raz kolejny zyskały uznanie konsumentów i zostały wybrane Produktem Roku 2010.
nagroda15

Perły Rynku FMCG 2010

Bakalie marki BAKALLAND, lidera polskiego rynku bakalii, po raz kolejny zyskały uznanie konsumentów i zostały wybrane Produktem Roku 2010.
num6
nagroda16

Produkt Roku 2009

Żadna nagroda tak bardzo nie cieszy jak ta, przyznawana przez samych Konsumentów. Firma BAKALLAND wygrała w kategorii „Bakalie” otrzymując 67.7% głosów.
nagroda17

Perły Rynku FMCG 2009

Oliwa z oliwek firmy Bakalland została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Perły Rynku FMCG 2009, w kategorii: oliwy, oleje.

Historia

Przejdź