Title Image

Kibicuj z Bakalland!

Kibicuj z Bakalland!

Bakalland dopinguje kibiców, zapewniając im odpowiednie przygotowanie do zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Proponuje pełnowartościowe przekąski idealne na mecz, a w specjalnej promocji także niezbędnik kibica. Na wszystkich, którzy na dowolne produkty marki wydadzą przynamniej 15 zł, w wybranych sklepach czekają specjalne upominki: farbki kibica, dmuchane pałeczki kibica i gwizdki kibica.

W mundialowej promocji Bakalland wygrywają miłośnicy bakalii. Przy zakupie produktów marki Bakalland o wartości przynajmniej 15 zł, konsumenci otrzymają jeden z wybranych gadżetów kibica: farbki, dmuchane pałeczki i gwizdki w biało-czerwonych barwach. Co więcej, w akcji można brać udział wielokrotnie, kompletując cały zestaw niezbędnych akcesoriów.

Szeroki jest też asortyment przekąsek Bakalland idealnych na mecz. To nie tylko klasyczny popcorn solony do przygotowania w mikrofali, ale również delikatny popcorn maślany i wyrazisty popcorn serowy. Doskonałym towarzyszem sportowych emocji będą także orzechy – zarówno samodzielnie, jak w bakaliowych mieszankach czy prażone, lekko oprószone solą.

Promocja obowiązuje w sieciach sklepów Carrefour, Kaufland, Tesco, Mila, Arhelan, Gram, PSS Białystok, SPS Handel, Topaz, Wafelek oraz w lokalnych sklepach detalicznych w całej Polsce.

Wszystkim fanom piłki nożnej Bakalland życzy pełnowartościowego kibicowania!